🎁جدیدترین و برترین هدایای تبلیغاتی خاص 1401

مثلا اگر دقت کرده باشید نزدیک به ایام عید نوروز بسیاری از شرکت ها هدایای تجاری تبلیغاتی خود را ارائه می دهند. بسیاری از ما در طول زندگی خود به شکلهای مختلف از کلاه استفاده کردهایم، بدون اینکه توجهی به نوشتهها و طرحهای چاپ شده بر روی آنها داشته باشیم؛ اینها همان کلاه تبلیغاتی هستند که به یک ابزار مهم در بازاریابی تبدیل شدهاند. در قالب دکمه و یا فرامین لمسی به هندزفری و هدست اضافه می کند. دارای خروجی usb با قابلیت شارژ انواع دستگاه های همراه اعم از موبایل و تبلت؛ همراه با چاپ و لیزر لوگوی اختصاصی بر روی محصول نیز از جمله محصولات مرتبط با هدایای دیجیتال می باشد. به عنوان مثال هنگامی که شما دارای کسب و کاری هستید که تولید انواع کفش های مردانه و زنانه ورزشی را برعهده دارید یکی از مناسب ترین هدایای شما می تواند قمقمه آب و یا ساک ورزشی باشد.

بنابراین پیام تبلیغاتی نیز دارای مدت زمان ماندگاری بسیار طولانی است. یکی از شاخص های یک تبلیغات موفق، ماندگاری تجربه و خاطره ای است که از شرکت یا سازمان شما در ذهن مشتری نقش ببندد و یا حتی به دیگران انتقال دهد. 2- مدلهای روزشمار: روزهای شنبه تا چهارشنبه در یک صفحه و 5 شنبه و جمعه در صفحه مجزا هستند. وقتی که روی ترازو می ایستید به صورت خودکار روشن میشود، و صفحه نمایش سه بار چشمک زده و سپس وزن شما را نمایش میدهد. این ست های تبلیغاتی شامل ست مدیریتی دوتکه، ست مدیریتی سه تکه و یا حتی می تواند شامل هدایای تبلیغاتی بیشتری باشد که از خودکار، جاکلیدی، کیف پول جیبی یا کیف پول پالتویی، جاکارتی، فلش مموری و غیره تشکیل شده است. ادکلن تبلیغاتی ، ادکلنی است که از همان اسانسهای اورجینال در ایران مونتاژ می شوند و کیفیتی مشابه دارند، بر روی شیشه ادکلن ها لوگو و برند کسب و کار شما درج می شود.

هر دو دوربین این آینه مجهز به سنسور دید در شب هستند و در تاریکی به شما تصویر روشن ارائه میدهند. یکی دیگر از ویژگیهای جالب این آینه این است که در صورتی که حرکات مشکوک در اطراف ماشین صورت گیرد خود به خود روشن شده و شروع به ضبط تصویر میکنند. بر روی قاب این آینه نیز چند دکمه لمسی برای تنظیمات و کنترل فعالیتهای آینه وجود دارد. البته هدایای تبلیغاتی را به دستههای عمومی، کارشناسی و مدیریتی نیز تقسیم بندی میکنند. شما با اندکی جستجو در اینترنت میتوانید به انواع فروشگاه هدایای تبلیغاتی که محصولات خود را به صورت آنلاین نیز عرضه میکنند، دسترسی داشته باشید. هدیه ی خلاقی که موجب هیجان و اشتیاق مشتری شود، حس خوشایندی در او به وجود می آورد و نگرشی مثبت در ذهن او ایجاد می کند. هدایای تبلیغاتی حس هفتم تمام گروه های محصولی از هدایای عمومی و کاربردی، هدایای مدیریتی، هدایای نفیس و خاص، هدایای تبلیغاتی جدید و هدایای ارزان قیمت را شامل می شود که همه این محصولات تبلیغاتی با حساسیت و نگاه ویژه حس هفتم انتخاب و برای کسب و کارها و مخاطبانشان طراحی،چاپ و آماده سازی می شود. گیفت تبلیغاتی ارزان و یا گران چندان ملاک نیست، زیرا ممکن است یک کالای کوچک و یا یک کالای خاص دربردارنده نام و لوگوی شرکت شما باشد.

شکلات تبلیغاتی سفارشی با بسته بندی باندرول و تصویر لوگو، نام و شعار سازمانی شما را از جانب کسب و کار شما به کام و خاطر مشتری، تقدیم می کند و بعنوان هدایای تبلیغاتی می تواند یک حس بی نظیر را در نظر او از کسب و کار شما ایجاد نماید. بند آویز نمایشگاهی، آویز کارت پرسنلی، کارت شناسایی گردن آویز، آویز کارت با بند اختصاصی، بند آویز نمایشگاهی، نامهای دیگر یک محصول بسیار پرکاربرد و مورد نیاز همیشگی است که برای همه شرکت ها و مراسم تشریفاتی مورد نیاز است و در اغلب نمایشگاه ها همچین مواردی را دیده اید و چون در نزدیکی کاربران خود برای صحبت و معرفی قرار میگیرید، این کارت آویزها کاملا در ذهن مخاطب نقش بسته و این محصول جزو اولین ویترینهای کسب و کار شماست. با طراحی هدایای اختصاصی و باکیفیت، تصویری حرفه ای از برند شما در ذهن مخاطبان و مشتریان نقش میبندد. امروزه کسب و کارها با در نظر گرفتن هویت و اهداف سازمان ها و نیاز و سلایق مخاطبانشان، بازار متنوع محصولات و هدایای تبلیغاتی را جستجو کرده تا بهترین ست های هدیه و همچنین تک محصول های مناسب را ارائه دهند. کافیست مقداری قیمت محصول را چشم پوشی کنید تا برترین اسپیکر کامل قرن را در دستان خود حس کنید.

دیدگاهتان را بنویسید