گزینه ها نامحدود هستند

در اطراف شما همیشه یک ساعت تبلیغاتی دیواری یا رومیزی وجود دارد، پس اگر از طرح و شمایلی خلاقانه و زیبا برای معرفی برند خود استفاده کنید، هر روز و هر لحظه چشم مشتریانتان به ساعت شماست و کنترل زمان زندگی شان را در دست خود گرفته اید! کافیست با خودتان مرور کنید چندبار یک خودکار شکیل، لیوان، یا هر هدیه تبلیغاتی شیکی را دست همکار یا دوستانتان دیده اید و اسم و طرح لوگوی آن هدیه تبلیغاتی در ذهنتان همچنان باقی مانده است! اگر مسئول خرید این شرکت ها هستید و یا به هر نحوی در تصمیم گیری برای این نوع از خریدها دخیل هستید بهتر است سفارشات را به حداقل دو تا سه ماه زودتر از رسیدن به بازه های پر ترافیک منتقل کنید. هدیه خاص شما حتما لازم نیست عجیب ترین ظاهر و ابعاد ممکن را در قالبی هنری داشته باشد تا مفهوم خاص بودن را برساند! برای این که بتوانید هدایای تبلیغاتی خاص تهیه کنید بهتر است که به مراکز معتبر در این زمینه مراجعه کنید در این مراکز معمولا شما می توانید تنوع اجناس و کیفیت های مختلف هدایا مانند فلش مموری تبلیغاتی، ساک دستی پارچه ای ، یادداشت های چرمی و .. را مشاهده کنید و با توجه به این که به چه قشری از جامعه با چه اهدافی می خواهید این هدایا را بدهید تصمیم بگیرید و هدیه مورد نظر خودتان را تهیه کنید.

برای اینکه این تنوع را لمس کنید، با ما تماس بگیرید تا طبق بودجه و سلیقهی شما و نیاز مشتریانتان، بهترین هدایای تبلیغاتی را پیشکش شما کنیم. مسلما هیچ نیاز نیست که به اهمیت زمان در تجارت اشاره کنیم و برای تبلیغ چه جایی بهتر از صفحه ساعت؟ پیدا کردن ایده ای خلاقانه برای داشتن یک هدیه تبلیغاتی خاص نیاز به شکافتن اتم ندارد! چگونه یک فروشگاه هدایای تبلیغاتی با محصولات باکیفیت پیدا کنیم؟ همکاران ما بدون هیچ چشمداشتی، بنا بر هزینه و سلایق شما، بهترین هدایای تبلیغاتی را به شما پیشنهاد داده و پس از مذاکرات و توافقات دوجانبه، هدایا را به هر آدرسی که شما تمایل داشته باشد، در هر کجای ایران، ارسال می کنیم. الوبل در کنار بهترین مجموعههای خود درصدد این است که با انتخاب هدایای تبلیغاتی خاص برای مشتریان و کاربران تجربهای منحصربهفرد به یادگار بگذارد. 2- کاغذ کرم: رنگ مغزی این نوع کاغذها کرم است و با همان گرماژ 70 هستند. فلاسک تبلیغاتی نیز جز هدایای تبلیغاتی خاص است.

اگر هدف شما مدیران یک صنف خاص هستند، باید از هدیه تبلیغاتی ویژه مدیران برای انتقال حس ادب و احترام استفاده کنید. به نظرتان بیشترین ابزارهایی که در طول روز در محیط کار مورد استفاده اند چیست؟ که برند شما را دیده و با دیگران به اشتراک بگذارند. خرید هدایای تبلیغاتی ارزان، با توجه به اینکه هزینهی کمتری دارد؛ اما تاثیر بیشتری بر مخاطب میگذارد. همچنین این شیوه بازاریابی ماندگاری بالاتر و شانس معرفی بیشتری را به مخاطبان میدهد. با این کار احتمالا هم هزینه های کمتری خواهید داشت و هم در زمان مناسب و کیفیت خوب هدیه تبلیغاتی خود را برای معرفی برندتان تحویل خواهید گرفت. اگر راهنمایی بیشتری می خواهید نمونه هدایای لوکس بانک ها و شرکت های نفتی را به یاد بیاورید. زمانی که در خط تولید خود یک محصول یا خدمات جدید را به تازگی اضافه کردهاید و قصد دارید به معرفی بیشتر آن بپردازید، میتوانید آن محصول را هدیه دهید.

گاهی برای مراسم و جلسات خاص، به ویژه در زمانهایی که میزبان مهمانهای خارجی، وزرا یا مدیران عالیرتبه هستید؛ استفاده از هدایای تبلیغاتی خاص و شیک میتواند کلاس کاری شما را حفظ کند و از سوی دیگر تبلیغ ارزشمندی برای برند شما باشد. در هر بار استفاده از لیوان تبلیغاتی تان و صرف نوشیدنی، همواره نگاه مخاطب به برند و نام و تبلیغات شماست! برای خرید پرچم تبلیغاتی، نیازی به کنار گذاشتن بودجه زیادی ندارید؛ شما میتوانید با صرف هزینهای جزئی برای خرید پرچم، تبلیغاتی ساده اما موثر انجام دهید. در این موارد میتوانید از یک ست هدیه مدیریتی یا خودکار تبلیغاتی نفیس استفاده کنید.از سوی دیگر اگر مخاطبان شما تعداد زیادی از افراد شاغل در یک صنف مانند دانشآموزان یا دانشجویان هستند، ارائه این نوع هدیهها مقرونبهصرفه نیست و بهتر است که از هدایای تبلیغاتی ارزانقیمت مانند: تقویم، جاکلیدی، جاکارتی ارزان قیمت، خودکار و روان نویس تبلیغاتی استفاده کنید؛ چنین هدایایی را با قیمت مناسب در تعداد انبود از سایت الوبل سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید