کانال کشی کولر در سال 98 با آچاره

کانال هایی با سرعت زیاد هوا: این گروه برای مکان هایی استفاده می شودکه تولید صدا مشکلی ایجاد نمی کند. ورق بیکیفت و یا نازکتر از حدود ۰.۴ علاوه بر اینکه ماندگاری لازم را ندارد میتواند باعث ایجاد سر و صدا هم بشود. این نوع محصول مورد استفاده در کانال سازی صنعتی به دلیل خاصیت پیش عایق بودن از مزایا و مصرف بالایی برخوردار است و لازم به ذکر است که در دو نوع پلی اورتان و فنولیک در حال حاضر موجود می باشد. مجاری معمولاً هوای تهویه را به عنوان بخشی از هوای تأمین می کنند. در کارخانه ها که تولید صدای جریان هوا در کانال مشکلی ایجاد نمی کند سرعت هوا را 50000cfm انتخاب می کنند. ابعاد کانال هوا به مقدار هوای انتقالی که با فوت مکعب در دقیقه اندازه گیری می شود و سرعت هوا که دقیق اندازه گیری می شود بستگی دارد. روش بازیافت فشار استاتیک (Static regain) در این روش بعد از هر دریچه فشار سرعتی به فشار استاتیک تبدیل می شود تا میزان افت فشار استاتیک در تمام دریچه ها یکسان شود.

3 – روش نرخ افت فشار یکسان : دراین روش بعد از هر دریچه سرعت هوا اندای کش کاشه یافته تا میزان نرخ افت فشار در تمام طول مسیر یکسان باقی بماند . 2 – روش بازیافت فشار استاتیک : در این روش بعد از هر دریچه فشار سرعتی به فشار استاتیک تبدیل می شود تا میزان فاقت فشار استاتیک تبدیل میود تا میران افت فشار در تمام دریچه ها یکسان شود . زانوئی هایی که در مسیر استفاده می شود نیز باید ابعاد بزرگی داشته باشند تا هوا به راحتی و بدون افت فشار در آن تغییر مسیر دهد و مشکلی در جریان هوا به وجود نیاید. همچنین در کانال های رفت سرعت هوا در دریچه ها بایستی به گونه ای محاسبه گردد که هوا بتوان 2/3 طول اتاق را بعد از خروج از دریچه بپیماید . 1 – روش سرعتی : در این روش سرعت جریان هوا در تمام طول مسیر ثابت نگه داشته می شود .

سایت فنی کارا شماره تلفن کانال سازهای کولر، با بهترین کیفیت را در اختیار شما قرار می دهد. چنانچه به دنبال کانال ساز کولر سیار و یا پیمانکار کانال سازی حرفه ای برای کولر آبی یا کانال کشی داکت اسپلیت، یا تهویه هوا، برای واحدهای تجاری و موتور خانه ها در محدوده شمال، جنوب، شرق و غرب تهران هستید، یا اینکه جهت تعمیرات کانال کولر در پی تعمیرکار کانال کولر حرفه ای هستید، می توانید با تعمیرکاران ما در سایت فنی کارا تماس برقرار کرده و از خدمات آنها بهره مند شوید. کانال هایی با سرعت پایین هوا در این گروه که برای مکانهای مسکونی و آسایشی استفاده می شود سرعت هوا در کانال رفت کمتر از 20000cfm و معمولا 900cfm الی 14000cfm و کانال برگشت حدود 1500cfm می باشد. در این حال سرعت هوا در کانال برگشت 1800cfm انتخاب می شود و سرعت هوا در کانالی که داری اگزوز فن باشد بسیار کمتر از مقادیر فوق بوده و حدود 7000cfm در نظر گرفته می شود. سپس از طریق کانال برگشت وارد دستگاه شده تا تغییرات دوباره بر روی آن اعمال گردد.وظیفه چرخش هوا در این سیکل بر عهده فن موجود در دستگاه می­ باشد.

ورامین به عنوان متولی اصلی این کانال انتقال آب طرح دائمی ارائه دهد. همشهری آنلاین – رابعه تیموری: «جعفر خدا قلی زاده» درباره این اتفاق تلخ می گوید: «ظهر روز پنج شنبه خانواده این کودک برای تعویض روغن خودرو به کارگاهی در حاشیه خیابان ورامین مراجعه کرد. به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با تسلیت و ابراز همدردی با خانواده داغداری که در پنجم اسفندماه کودک خود را در حادثه تلخ سقوط به کانال انتقال آب از دست دادند، افزود: آب منطقهای تهران برای ایمن سازی کانال آب ری – ورامین به عنوان متولی اصلی میبایست طرح فنی، اجرایی و تایید شده ارائه دهد که روز گذشته سه پیشنهاد به فرمانداری واصل شد. با وجود یک کانال مناسب سیستم تهویه خوبی در ساختمان ایجاد خواهد شد و هوای گرم سریع تر از ساختمان خارج و در عوض هوای خنک به طور یکسان در تمام قسمتهای ساختمان تولید خواهد شد پس با یک کانال سازی و دریچه کولر اصولی از هوای خنک و مطبوع در ساختمان خود لذت ببرید. کانال انتقال آب تصفیه خانه جنوب تهران ازشهر ری به سمت ورامین ۳۶ کیلومتر است که حدود ۲۲ کیلومتر آن از روستاها و حریم شهری شهرستان ری عبور میکند و در حال حاضر تنها ۲ هزار ۲۰۰ متر از آن حدود ۱۰ درصد کانال ایمن سازی شده است.

دیدگاهتان را بنویسید