کانال ساز کولر سیار ❄ کانال سازی و نصب کانال در تمام تهران

به بیان دیگر می توان گفت که کانال کشی ساختمان یکی از حساس ترین و مهم ترین مراحل اجرای ساختمان است و اگر اجرا کننده آن شخص حرفه ای و کاربلد نباشد می تواند از نظر معماری و اساسی ایراداتی را به ساختمان وارد کند . تهیه ورق مناسب براساس طرح و منطقه : انتخاب جنس ورقه کانال سازی از مهم ترین مواد است زیرا که با دقت نکردن در این مساله و استفاده از ورق های بی کیفیت در گذر زمان ورق سوراخ شده و باعث مکیده شدن هوای گرم به داخل کانال می شود و این می تواند باعث هزینه های سنگین تخریب کانال ، بخشی از سقف و دردسرهایی از این دست را در پی داشته باشد .بنابراین قبل از اینکه مرحله ساخت و اجرای کولر برسد باید به جنس کانال دقت داشته باشید تا از مواد درجه یک و دارای استاندارد استفاده شود . همکاران ما در شرکت تهویه نظری، یکی از متخصص ترین افراد در زمینه اجرای کانالسازی می باشد که شما می توانید با خیال راحت اقدامات مربوط به کانالسازی ساختمان خود را به دست ما بسپارید تا بتوانید از بی نظیرترین سیستم تهویه هوای مطبوع استفاده کنید. شما عزیزان در ادامه با انواع کانال های کولر آبی آشنا می شوید.

هر کولر آبی دارای سرعت و فشار باد مخصوص به خود است. همین مشکلات می توانند شما را مجبور به تخریب و ساخت و ساز مجدد کنند. حتا اگر صرفا از دید مادری نیز به قضیه نگاه کنید شما تنها چند دقیقه وقت صرف می کنید تا نردبان خود را از محل مورد نظر بردارید. از دیگر نکات مهم در کانال کشی کولر ساختمان ،رعایت استانداردها عایق کاری دور کانال است که با برای جلوگیری از گرم شدن کانال و در نهایت منجر به اتلاف دمای هوای خنک نشود ، بهتر است با استفاده از پشم شیشه و دیگر مواد عایق کننده برای حفظ هرچه بیشتر هوای خنک ایجاد شده توسط موتور کولر تا دریچه استفاده کنیم . کانال کشی ساختمان با استفاده از ورق های گالوانیزه فولادی یا آلومینیومی اجرا می شود و برای عایق بیشتر و جلوگیری از اتلاف انرژی با پشم شیشه کانال را عایق بندی می کنیم. بهای ارزان ، مقاومت بالا ، نصب آسان ، سرعت زیاد انتقال هوا بدون ایجاد صدا ، استفاده بهینه از انرژی ، هوا بندی بهتر ، تعمیر و تعویض آسان ، مناسب برای هر نوع سازه.

حمل و نقل آسان ، انتقال صحیح هوا ، کاهش افت فشار ، استفاده کمتر از اتصالات و آویزه ها ، زیبایی و استحکام ، عدم نشت آب و هوا به داخل کانال. برای کانال کشی ساختمان باید معماری ساختمان را در نظر داشته باشید ، برای کانال کشی بهترین موقعیت را برای کانال کشی و دریچه های آن در نظر گرفت تا علاوه بر جایگذاری درست کانال ، زیبایی طرح محیط داخلی حفظ شود و ایراداتی چون کوتاه شدن سقف و یا ناهماهنگی هایی در اجرای نورپردازی و ابزار سقف پیش نیاید . این روزها استفاده از دریچه های چوبی و دکوراتیو برای زیبایی بیشتر و سازگاری آن با محیط داخلی خانه رواج پیدا کرده است . در واقع کانالسازی می تواند هوای موجود در یک ساختمان را یکدست کرده و از این طریق تمام ساکنان آن نیز احساس رضایتمندی داشته باشند. البته گاها ربای ساخت کانال هوا از پنل عای عایق و پلاستیک نیز ساخته می شود .

البته امروزه از مصالح دیگری مانند پانلهای از پیش عایق شده و پلاستیک نیز در بعضی مواقع برای ساخت کانال هوا استفاده میشود. کانال پیش عایق: از مزایای این عایق می توان به کاهش مراحل اجرایی و دارا بودن عایق اشاره نمود. کانال گالوانیزه: این نوع کانال به دلیل قیمت مناسب و دسترسی خوب خود در طیف وسیعی از کانال کشی ها مورد استفاده قرار می گیرد. اجرای کانال سازی ساختمان قبل از اجرای سقف کاذب و در مرحله نازک کاری انجام می شود و هزینه و قیمت کانال کشی ساختمان به عواملی چون قطر کانال ، مسیر ، تعداد و محل قرار گیری کانال در سقف ها(بام) و یا بالکن وابسته است . به این ترتیب ، مجاری هوا یکی از روشهای تضمین کیفیت قابل قبول هوا در محیط داخلی و همچنین راحتی حرارتی است. باید بدانید که این نوع پلاستیکی برای دماهای بالا کاربردی ندارند و برای وسایل سرمایشی و هوادهی از آنها استفاده می شود. برای تعیین موقعیت صحیح نصب انواع دریچه، باید به معماری ساختمان توجه شود. عواملی مانند حجم کار، متراژ، نوع کاربری ساختمان، هزینه ایاب و ذهاب، تجربه و مهارت سرویس کار از جمله عواملی هستند که در تعیین قیمت کانال کشی ساختمان تاثیر دارند و باعث افزایش یا کاهش قیمت خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید