کانال سازی – کانالسازی – مراحل کانال سازی – کانالسازی نظری – 09128722799

به دلیل قدیمی بودن مراحل نصب این کانال ها نیز به شکل سنتی صورت می پذیرد.همان طور که می دانید هوای داخل کانال باید خنک تر از هوای بیرونی باشد ولی در کانال های کولر از جنس گالوانیزه به دلیل آلیاژی که دارند اگر درست عایق بندی نشوند هوای داخل کانال قبل از رسیدن به مقصد گرم شده و کیفیت کار کل سیستم را مختل می کند . افزایش مصرف برق و آب به دلیل راندمان پایین کولر و دریچهها و اضافه شدن هزینههای اضافی یکی از مهم ترین عوامل تاکید بر نصب اصولی دریچه کولر و کانال سازی است. در این صورت همچنین مصرف انرژی نیز بیشتر می شود و بازده خوبی نخواهد داشت. جالب است بدانید حتی اگر بهترین مدل کولر و هواساز هم بخرید اما کانال کشی تاسیسات درست و حرفه ای انجام نداده باشید، بازدهی خوبی نخواهید داشت. ساخت کانال کولر محفظه ای برای عبور هوا به داخل ساختمان است.

برای عایق بندی این نوع از کانال ها از پشم سنگ و یا پشم شیشه استفاده می کنند ولی مشکلی که این نوع عایق ایجاد می کند این است که ممکن است با توجه به وجود منافذی در بدنه کانال ها این پشم شیشه وارد هوای محیط شده و برای افراد مشکلات تنفسی و یا پوستی ایجاد کند . جنس و نوع متریال اولیهای که در کانال کولر استفاده میشود هم در قیمت کانال کولر موثر است. همچنین این نوع کانالها ضد باکتری و قارچ هستند و از بروز بیماریهای تنفسی جلوگیری می کنند. کانالسازی با استفاده از کانال های پلاستیکی یکی از جدیدترین شیوه های اجرای کانال کشی می باشد که شما نیز می توانید با توجه به بودجه ی در اختیار خود، اقدام به استفاده از این کانال ها داشته باشید. ابتدا با ابزار کانال سازی کولر آبی، لوازم کانال سازی تهویه هوا و روش های کانال کشی کولر آشنا شوید.

کیفیت در کانال سازی کولر به میزان دانش تخصصی نیروی کار کانال ساز و نیز کیفیت مواد مصرفی استفاده شده بستگی دارد.در صنعت تهویه سبلان برای کانال سازی کولر از ابزار آلات و تجهیزات به روز با استاندارد های جهانی استفاده می گردد. معمولا کانال ها به صورت گرد یا چهارگوش به کار برده می شوند. اگر روش اجرای کانال کولر استاندارد نباشد تنها با تخریب بنا یا سقف می توانید مشکل را برطرف کنید. در این موارد اغلب تصور می شود که مشکل از موتور کولر است. این کانال ها از عایق فوم پلی اورتال به ضخامت یک تا سه سانتی متری و ورقه آلومینیومی تشکیل شده است و به شکل چهارگوش هستند. این مدل از کانال ها از عایق پشم شیشه، آلومینیوم و روکش پی وی سی تهیه و طراحی شده اند که همین آیتم ها سبب شده تا کانال های مذکور از مقاومت بسیار بالایی برخوردار باشد. با توجه به شرایط محیط و فضای مورد نظر لازم است تا مدل های کانال کولر با بهترین کارایی نصب و اجرا شود. اگر می خواهید با این مقوله آشنایی بیشتری پیدا کنید پیشنهاد می کنم تا آخر این نوشتار همراه ما باشید . شما می توانید پلان ساختمان خود را برای همکاران ما ارسال کنید تا دوستان ما بتوانند طراحی مناسبی را برای اجرای کانالسازی انجام دهند.

قیمت نصب کانال کولر یکبار پرداخته می شود ولی تا زمانی که ساختمان پا برجاست این کانال ها هم قابل استفاده هستند. یکی دیگر از کانال هایی که در سیستم راه اندازی کانال سازی از آن استفاده می شود، می توان به کانال های عایق پیشه اشاره کرد. از مزایای بیشمار ساخت کانال برزنتی می توان به ضد حریق بودن و وزن بسیار سبک آنها اشاره نمود. توجه داشته باشید که در انتخاب بهترین و مناسب ترین کانال برای راه اندازی این سیستم، به معماری و طراحی ساختمان خود نیز توجه لازم را داشته باشید تا مناسب ترین این کانال ها را مورد استفاده قرار دهید. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در خصوص مراحل اجرایی و مزیت های استفاده از کانال سازی در ساختمان خود، مقاله ما را تا انتها مورد بررسی قرار دهید و جالب ترین اطلاعات را در این زمینه به دست آورید. بی شک کانالسازی نظری یکی از معتبرترین و مشهورترین این شرکت ها بوده و شما می توانید با خیال راحت تماس لازم را با همکاران ما داشته باشید. اگر به تازگی به خانه ای را خریداری کرده اید که فاقد کانال تهویه هوا است، ما کمکتان می کنیم که به اجرای کانال کولر و نصب دریچه کولر آبی بپردازید.

دیدگاهتان را بنویسید