کانال سازی – کانالسازی – مراحل کانال سازی – کانالسازی نظری – 09128722799

کانال هایی که برای مکش هوا مورد استفاده قرار می گیرند( مانند کانال های اگزاست و یا کانال های برگشت) بهتر است از ورق هایی با ضخامت بیشتر و اتصالات فلنچ که محکم تر هستند، ساخته شوند تا کانال دچار ضربان نشده و ایجاد سروصدا نکند. همکاران ما در شرکت تهویه نظری، یکی از متخصص ترین افراد در زمینه اجرای کانالسازی می باشد که شما می توانید با خیال راحت اقدامات مربوط به کانالسازی ساختمان خود را به دست ما بسپارید تا بتوانید از بی نظیرترین سیستم تهویه هوای مطبوع استفاده کنید. امروزه با توجه به رشد و تراکم بالای جمعیتی در کلان شهری مثل تهران و کلونی وار شدن ساخت و سازها و معماری های شهری و با توجه به اینکه این تراکم بعضا امکان استفاده از فضایی مثل بالکن را بهدلیل دیدی که به حریم خصوصی دیگری باعث می شود را از ما گرفته و با بازگذاشتن پنجره ها هم نهتنها باد خنک و حتی نسیمی نصیب حالمان نمی شود، که فقط پشه ها و انواع حشرات گزنده مهمان ساختمانمان می شوند و روزگارمان را سیاه می کنند، درخواست و تقاضا برای کانال سازی کولر تهران و راه اندازی سیستم هوای مطبوع و استفاده و بهرهمندی از دستگاه های خنککننده چندین و چند برابر شده است.

همانطور که می دانید امروزه بازار کانال های پیش ساخته پلی اورتان جای کانال های قدیمی را گرفته است .سری دوم آموزش کانال سازی مربوط به ساخت زانویی گرد می باشد ،که با توجه به نقشه و رسم آن به شما آموزش می دهد تا آن هارا بصورت استاندارد بسازید،کانال بصورت گالنوانیزه می باشد. اگر شما نیز دوست دارید تا در روزهای آینده اقدام به اجرای بهترین سیستم کانالسازی داشته باشید، می توانید این فرصت طلایی را از دست ندهید و با استفاده از کانال های فلزی بسیار باکیفیت، سیستم تهویه هوای مطبوع فوق العاده ای را در ساختمان اداری و مسکونی خود مورد استفاده قرار دهید. در کارگاه کانال ساز نیکوکار کانال ها عموما دارای مقاطع گرد و یا چهارگوش می باشند، کانال های با مقطع گرد دارای افت فشار و سروصدای کمتر و راندمان بالاتر هستند اما در فضاهای که دارای محدودیت ابعاد هستند کمتر مورد استفاده قرار می گیرند.کانال های با مقطع چهارگوش از افت فشار، سروصدای بیشتر و راندمان پایین تری برخوردار هستند اما به دلیل شرایط طراحی، بیشتر مورد استفاده قرار می گیرند. بازده این روش طراحی پایین بوده و معمولا برای سیستم های انتقال مواد که در آن فاکتور سرعت اهمیت برخوردار است مورد استفاده قرار می گیرد.

قطر و ضخامت کانال ها نیز بر اساس سرعت جریان هوا مشخص و تعیین می گردد که شما می توانید اطلاعات مربوط به این موارد را به راحتی از جداول زیر به دست آورید. کانال هوا بهطور کلی در دو نوع گرد و چهار گوش و با ورق گالوانیزه یا آلومینیوم ساخته میشود. کانال کشی ساختمان با استفاده از ورق های گالوانیزه فولادی یا آلومینیومی اجرا می شود و برای عایق بیشتر و جلوگیری از اتلاف انرژی با پشم شیشه کانال را عایق بندی می کنیم. در ادامه مقاله سعی بر آن داریم تا در مورد هر یک از انواع کانال ها، توضیحات بیشتری را به حضورتان ارائه دهیم. این نوع کانال مصرفی در کانال سازی صنعتی در انواع مختلفی موجود بوده و به دلیل قابلیت انعطاف پذیری آن و قابلیت پیش عایق بودن و مزایای دیگر آن از جمله پرکاربردترین محصول در سیستم تأسیسات ساختمانی می باشد. ساخت کانال کولر ساختمان از پر اهمیت ترین قسمت های تاسیساتی یک ساختمان محسوب می شود. در یک کانال چهار گوش کانال ساز می تواند با کاهش یکی از اضلاع مقطع کانال و افزودن به ظلع دیگر مشکل محدودیت طول و عرض یا ارتفاع را مرتفع کند. این روزها استفاده از دریچه های چوبی و دکوراتیو برای زیبایی بیشتر و سازگاری آن با محیط داخلی خانه رواج پیدا کرده است .

در بین این شرکت ها هستند شرکت هایی که سابقهای 30 تا 35 ساله در انجام این کار دارند و این یعنی شما به راحتی می توانید از کیفیت آنچه که برایتان انجام می شود مطمئن باشید. شما تهرانی های عزیز بعد از استفاده از خدمات نصاب کانال کولر حرفه ای درسایت فنی کارا، برای نصب کولرآبی در منزل خود، فقط کافی است همین الان روی لینک صفحه نصب کولر آبی تهران بزنید تا به صفحه مربوط به آن منتقل شده و به سادگی بتوانید بهترین نصاب کولر آبی را مشاهده کنید و با نزدیکترین آن ها به خودتان تماس بگیرید. ممکن است لازم شود طراح محاسبه ای از ابعاد کانال برای جا به جایی یک مقدار هوای مشخص داشته باشد.یا اینکه کانال مستطیل شکل با ابعادی معادل یک کانال دایره ای با قطر مشخص، خواهد بود. کانال ها و کانال کولر ها یکی از مهمترین اجزای سیستم تهویه مطبوع هوا در کانال سازی می باشند، به این معنی که بدون وجود یک کانال مناسب سیستم تهویه کارایی خوبی ندارند. بهای ارزان ، مقاومت بالا ، نصب آسان ، سرعت زیاد انتقال هوا بدون ایجاد صدا ، استفاده بهینه از انرژی ، هوا بندی بهتر ، تعمیر و تعویض آسان ، مناسب برای هر نوع سازه.

دیدگاهتان را بنویسید