کانال سازی – کانالسازی – مراحل کانال سازی – کانالسازی نظری – 09128722799

البته اگر از قبل از خدمات فنی کارا استفاده کرده باشید متوجه خواهید شد که در مورد قیمت، جای نگرانی نیست چرا که فنی کارهای ما کارهای خود را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریانمان ارائه می دهند. کیفیت کانال کشی کولر آبی به چه مواردی بستگی دارد؟ کانال سازی و کانال کشی احمدی در تهران ، اجرای کانال سازی و سیستم تهویه های سرمایشی و گرمایشی و ساخت داکت های اسپلیت سیستم های تهویه مطبوع سیستم تهویه فلکسی و گالوانیزه و سانتیفیوژ و ساخت دریچه هوا فروش و ساخت و نصب و اجرای پروژه های صنعتی و ساختمانی تهویه هوا وساخت داکت اسپیلت و کانال سازی و دریچه هوا ساخت و فروش داکت اسپلت و اجرای کانال سیستمهای تهویه صد در صد تضمینی با کیفیت بالا و تیم مجرب خدمات رسانی میشود. با توجه به فرا رسیدن روزهای سرد زمستانی، بسیاری از مردم به دنبال راهنمای اجرای کانال سازی مناسب در ساختمان مورد نظر خود هستند تا بتوانند از سیستم تهویه هوای مطبوع نهایت برخورداری را داشته باشند. توجه به طراحی و نوع و کاربرد ساختمان: در این زمینه لازم است به نقشه ساختمان توجه شود و معماری آن را در نظر گرفت.

در ادامه اطلاعاتی از انواع کانال ها و دریچه های کولر آورده می شه و افراد متخصص مطمئنی در زمینه دریچه سازی و کانال کشی کولر گفته خواهد شد. اتاقهای کوچک به دریچه های بزرگ نیاز ندارند. اگر فضا کوچک است، استفاده از کانال بزرگ، موجب سرد شدن بیش از حد اتاق میشود. 3. استفاده از ورقههای گالوانیزه با کیفیت، اگر چه هزینه اولیه گرانتری دارد، در نهایت، هزینه مصرف برق و آب را کاهش خواهد داد. دی ماه گذشته در آخرین جلسهای که در رابطه با پیگیری این موضوع با حضور مسؤولان مربوطه در فرمانداری ری تشکیل شد، مقرر شد شرکت آب منطقهای تهران طرح پیشنهادی خود را ارائه دهد. این در شرایطی است که کلیه اقدامات باید با طرح فنی تایید شده توسط آب منطقهای تهران انجام شود و فرمانداری ری صرفاً جهت تأمین بخشی از هزینه مالی اجرای طرح می تواند مشارکت داشته باشد. تاکنون برای ایمن سازی این کانال جلسات متعدد و پیگیریهای بسیاری انجام شده است.

فرمانداری ری همواره آمادگی خود جهت تأمین اعتبار بخشی از اجرای طرح در محدوده عباس آباد و خاورشهر را بدلیل اینکه وزارت نیرو در بیش از چند دهه اعتبار لازم را تامین نکرده اعلام نموده، اما متأسفانه آب منطقه ای طرح مصوب اجرایی را ارائه نکرده است. توکلی ادامه داد: فرمانداری ری همواره آمادگی خود جهت تأمین اعتبار بخشی از اجرای طرح در محدوده عباس آباد و خاورشهر را بدلیل اینکه وزارت نیرو در بیش از چند دهه اعتبار لازم را تامین نکرده اعلام کرده است اما متأسفانه آب منطقهای طرح مصوب اجرایی را ارائه نکرده است. وی افزود: آب منطقهای تهران برای ایمن سازی کانال آب ری – ورامین به عنوان متولی اصلی باید طرح فنی، اجرایی و تایید شده ارائه دهد که ظرف روزهای گذشته سه پیشنهاد به فرمانداری ارسال شد. اگرچه به این نکته بسیار مهم نیز می بایست توجه کرد که کلیه اقدامات باید با طرح فنی تایید شده توسط آب منطقه ای تهران انجام شود و فرمانداری ری صرفاً جهت تأمین بخشی از هزینه مالی اجرای طرح می تواند مشارکت داشته باشند. کانال کشی و یا دریچه سازی کولر، از مواردی هستند که در هنگام ساخت ساختمانها، و بر حسب اصول مهندسی انجام میگیره و بعد از سکونت در ساختمان، کمتر مورد نیاز میشه.

اما در مواردی که نیاز به افزودن کانال جدید باشه، انتخاب یک فرد متخصص، انتخاب نوع کانال و دریچه، مطرح میشه. 4. اندازه کانالهای کولر بر میزان دبی (میزان جریان عبوری از یک مقطع خاص در واحد زمان را دبی گویند) هوای مورد نظر ساخته میشه. 2. کانال با چه فاصلهای به اتاق مورد نظر میرسد. در مراحل بعدی شبکه کانال زیر زمین محاسبه شده و کانال هوای رفت و دریچه های توزیع هوای مورد نیاز در طبقه اول مشخص می شود. کانال های استفاده شده در مراحل اجرایی کانال سازی، بر اساس جنس نیز بسیار متفاوت هستند و شما می توانید اطلاعات بسیار دقیقی را در خصوص انواع کانال ها به دست آورده و از این طریق بهترین و مناسب ترین آنها را در سیستم اجرایی کانالسازی ساختمان خود استفاده کنید. برای انجام این کار باید با یک سازنده کانال تهویه هوا با تجربه مشورت کنید تا به درستی کار را شروع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید