کانال سازی و کانال کشی

ورق بیکیفت و یا نازکتر از حدود ۰.۴ علاوه بر اینکه ماندگاری لازم را ندارد میتواند باعث ایجاد سر و صدا هم بشود. علاوه بر متراژ، جنس مواد به کار رفته در ساخت انواع مدلهای مختلف یک کانال ، اجرت كانال ساز كولر تهران، هزینه ایاب و ذهاب جهت حضور به موقع در محل از فاکتورهای مهمی است که قبل از اقدام به کار باید به آنها توجه نمود. شرکت هوا صنعت آذین پرتو متخصص در تولید انواع تجهیزات هوا اعم از کانال و هدایت کننده های صنعتی، انواع دریچه های کولر، انواع هواکش های صنعتی، عایق کاری، سایلنسر، فلاشینگ، انواع هودهای صنعتی و خانگی و دیگر تجهیزات صنعتی توسط دستگاه های مدرن با تکنولوژی مدرن روز است. همچنین در کانال های رفت سرعت هوا در دریچه ها بایستی به گونه ای محاسبه گردد که هوا بتوان 2/3 طول اتاق را بعد از خروج از دریچه بپیماید . سرعت هوا در کانال رفت از 2000cfm تا 3000cfm انتخاب می شود. در کارخانه ها که تولید صدای جریان هوا در کانال مشکلی ایجاد نمی کند سرعت هوا را 50000cfm انتخاب می کنند.

با وجود یک کانال مناسب سیستم تهویه خوبی در ساختمان ایجاد خواهد شد و هوای گرم سریع تر از ساختمان خارج و در عوض هوای خنک به طور یکسان در تمام قسمتهای ساختمان تولید خواهد شد پس با یک کانال سازی و دریچه کولر اصولی از هوای خنک و مطبوع در ساختمان خود لذت ببرید. با توجه به تمام تفاسیری که بیان شد ساخت کانال کولر، چیلر یا سایر وسایل سرمایشی و گرمایشی و پرداخت قیمت ساخت کانال کولر جزو مواردی است که شما یکبار برای همیشه انجام می دهید. این مدل از کانال ها به دستگاه ها و دریچه های هوا متصل شده و از در ساخت و طراحی آن از استانداردهای مختلفی استفاده می شود. انواع مختلفی از دریچه های کولر وجود داره و بسته به کاربرد مد نظر، کانال سازی کولر متفاوت هست. 3. جنس کانال های کولر، بر حسب کاربردT پارچهای، آلومنیومی، و انواع ورقهای گالوانیزه است.

چراکه نسب به هدررفت انرژی های آب و برق بیمه می شویم و سر و صدا و ورود میکروب از کانال کولرها را هم تا حد زیادی کنترل و مدیریت می کند. ساخت کانال کولر در این مجموعه توسط افراد متخصص انجام می شود. ما در “خدمت از ما” به شما این تعهد را میدهیم که با مناسب ترین قیمت فرآیند نصب کانال سازی و دریچه کولر شما را در اسرع وقت انجام دهیم. این کانال ها مناسب برای مکان هایی با فضای بزرگ هستند. طراحی کانال کشی ساختمانی در کمترین زمان ، اجرای کانال کولر آبی با قیمت مناسب . شغل کانال سازی کولر در زمان اوج کار یکی از شغل های پردرآمد بوده و بسیاری از افراد را به سمت خود کشانده است و همچنان هم که ساخت و ساز مسکن کم شده باز هم درآمد دارد اما نه مثل گذشته. با توجه به هزینه های بالا کانال سازی، این اقدامات باید به دست افراد متخصص و حرفه ای انجام شود تا نیاز به دوباره کاری و پرداخت هزینه های بیشتر نشود.

در ۲ سال گذشته ۴ کودک ۴ تا ۱۲ ساله با سقوط به داخل این کانال جان خود را از دست دادهاند. خداقلی زاده تعریف می کند: «جداره کانال ری شیب تندی دارد و کودک به محض پا گذاشتن به جداره کانال، به داخل آن سقوط کرده است.» بدن کودک با فشار پسابهای داخل کانال از محل حادثه دور میشود و جستجوی والدین وی و کسبه محل برای پیدا کردن او به نتیجه نمیرسد. به گزارش خبرگزاری برنا از تهران؛ حسین توکلی کجانی معاون استاندار تهران و فرماندار ویژه شهرستان ری با تسلیت و ابراز همدردی با خانواده داغداری که در پنجم اسفندماه کودک خود را در حادثه تلخ سقوط به کانال انتقال آب از دست دادند، افزود: آب منطقهای تهران برای ایمن سازی کانال آب ری – ورامین به عنوان متولی اصلی میبایست طرح فنی، اجرایی و تایید شده ارائه دهد که روز گذشته سه پیشنهاد به فرمانداری واصل شد. با تقسیم مقدار هوای انتقالی بر سرعت هوا مساحت سطح مقطع کانال بر حسب متر مربع مشخص می شود که با ضرب در عدد 144 سطح مقطع کانال بر حسب این مربع به دست می آید مقدار هوای انتقالی یا همان معلومات توسط کارشناس یا مهندس تاسیسات با توجه به موفقیت مساحت و نوع کاربری یک ساختمان محاسبه می شود.

دیدگاهتان را بنویسید