کانال سازی و ساخت دریچه|قیمت گیری رایگان از متخصصین کانال سازی

همچنین می توانید تصاویر مربوط به این کانال ها را به راحتی از همین وب سایت پیش روی خود مورد مشاهده قرار داده و اطلاعات بیشتری را نیز به دست آورید. در این مقاله از سایت بیکار نه رفتم سراغ یکی از کسانی که در این شغل مشغول کار هستند و راجب کارشان سوالاتی پرسیدم که میتواند برای کسانی که به این شغل فکر کرده اند و قصد ورود به آن را دارند و یا صرفا جهت کنجکاوی میخواهند درباره این شغل اطلاعات بدست بیاورند مفید است. فوم مورد استفاده در این نوع کانال ها باعث عایق بندی آن شده و هدر رفت انرژی را در آن به حداقل می رساند و دلیل استفاده از ورقه آلمینیومی نیز افزایش استحکام کانال است . کانال ها از نظر شکل هندسی به دو دسته کانال کولر اسپیرال (گرد) ، و کانال چهارگوش دسته بندی می شوند. برای عایق بندی این نوع از کانال ها از پشم سنگ و یا پشم شیشه استفاده می کنند ولی مشکلی که این نوع عایق ایجاد می کند این است که ممکن است با توجه به وجود منافذی در بدنه کانال ها این پشم شیشه وارد هوای محیط شده و برای افراد مشکلات تنفسی و یا پوستی ایجاد کند .

کانال کشی کولر را باید بر اساس سرعت باد انجام داد. در ادامه به معرفی انواع ساخت کانال هوا و کانال کشی ساختمان و عوامل موثر بر قیمت ساخت کانال کولر و قیمت کانال سازی کولر خواهیم پرداخت. هزینه نصب کانال کولر جوشی بسیار بالاست و چون وزن بالایی دارند هزینه های جانبی بالایی نیز دارند. این گونه کانال نیز از جمله کانال های فلکسیبل می باشد که به دلیل قابلیت انعطاف پذیری خود از محبوبیت بالایی در کانال سازی صنعتی برخوردار است. انتقال حجم بالایی از هوا : کانال های کولر دارای فضای زیادی هستند و قادرند در سریع ترین زمان، حجم بالای هوای خنک را از منبع به نقطه ای دیگر انتقال دهند. سیستم تهویه مطبوع که یکی از اهداف کانال سازی صنعتی می باشد، در معنای عام به سرمایش در تابستان و گرمایش در زمستان اتلاق می شود که توسط عوامل مختلفی اجرا می گردد. لازم به ذکر است که فاصله مناسب برای کانال کشی صنعتی می بایست 3/2 فاصله دریچه تا دیوار روبرو باشد تا از انعکاس هوا در فضا ممانعت به عمل آورد. این گونه به دلیل قیمت کم و در دسترس بودن آن یکی از مزایا آن بوده و سبب پر کاربرد بودن آن در کانال سازی صنعتی می باشد.

کانال هایی که در سیستم کانال سازی صنعتی و برای این منظور به کار می روند ممکن است در سطح مقطع خود دارای شکل دایره ای و یا مستطیلی باشند که برای راندمان بهتر می توان از کانالهای گرد یا مدور به دلیل افت اصطکاک کمتر ومقرون به صرفه بودن آن ها در کانال سازی صنعتی استفاده کرد. کانال سازی نیازمند طی کردن یک سری از مهمترین و اصلی ترین مراحل می باشد که افراد مجرب و حرفه ای در این زمینه، به هر یک از مراحل مربوط به اجرای کانالسازی آگاه هستند و می توانند با طی کردن این مراحل، بهترین و بی نظیرترین کانال کشی را برای شما به ارمغان آورند. در چنین وضعیتی هر یک از افراد باید یک سر نردبان را در دست بگیرند تا هر دو سر آن به دقت تحت کنترل باشد. در مواقعی که امکان آن وجود دارد نردبان را به صورت عمودی و در پشت خود حمل کنید. آگر شما از جمله افرادی هستید که دایما از همین روش برای پیشبرد کار خود استفاده می کنید و هنوز هیچ اتفاقی برای شما نیفتاده است باید خوشحال باشید چرا که این معامله تا به حال به سود شما تمام شده است!

تحت هیچ شرایطی از نردبان های معیوب استفاده نکنید! در هنگام حمل نردبان به سیم های برق و سایر موانعی که ممکن است در سر راه شما باشد توجه داشته باشید. در تمامی طول مسیر به دقت هر دو سر نردبان را تحت کنترل داشته باشید. مخصوصا در شهرهای بزرگ و پرجمعیت یا به اصطلاح کلان شهرها سر و صدا و بوق و دود آنقدری هست که دیگر اجازه داشته باشیم صدای اضافی در کانال کولر را خفه کنیم! به طور کلی انواع سیستم های تهویه که نوع کانال سازی صنعتی آن ها نیز به آن وابسته می باشد عبارتند از : سیستم های تمام تهویه، سیستم هوا-آب، سیستم تمام آب و سیستم انبساط مستقیم. این جمله ای است که بارها و بارها شنیده ایم و همه از خطرات آن آگاهی داریم ولی باز هم بدون توجه به آن به کار خود ادامه می دهیم. معنای فشار به کار رفته در کانال سازی عبارت است از حاصل جمع افت فشار در طول کانال، افت فشار در دستگاه تهویه مطبوع و افت فشار در دریچه ورودی هوا و همچنین فشار استاتیکی لازم در انتهای کانال. همانطور که گفته شد وظیفه یک سیستم کانال عبارت است از انتقال هوای گرم و سرد تولیدی از دستگاه تهویه به فضای مورد نظر که به جهت اجرای هرچه بهتر این مأموریت طراحی سیتم کانال سازی صنعتی می بایست در حیطه امکانات و دستورالعمل های موجود برای افت فشار، سرعت، سطح صدا و دیگر عوامل صورت گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید