کانال سازی و ساخت دریچه|قیمت گیری رایگان از متخصصین کانال سازی

در حقیقت حداقل شیاری که میتوان با استفاده از ابزارهای خم کاری در لبه ورق ها ایجاد نمود تنها 3/8 اینچ عمق دارد. در بسیاری از مواقع اندازه لبه پیچ خورده کانال که برای قرار گرفتن نبشی های اتصال در نظر گرفته شده تنها در حدود 3/8 اینچ است. در صنعت کانال سازی کانالسازی، یک سری از دریچه ها هوا و کانال ها بایستی طبق نقشه ی طراحی شده، مورد اجرا قرار گرفته و از این طریق کانالسازی کانالسازی مورد نظر کاربران را به وجود آورد. در صورت عدم هماهنگی و نامتناسب بودن دریچه و نصب کانال، دریچه مذکور نمی تواند باد کافی را به فضای داخل وارد کند. عملیاتی که در دستگاه تهویه صورت می گیرد به کمک کانال کشی قابل انجام است، به این صورت که هوایی که با دستگاه گرم یا سرد شده است از طریق کانال رفت وارد محیط شده و سپس از طریق کانال برگشت به دستگاه وارد می شود تا دوباره توسط دستگاه گرم یا سرد شود. پس از پایان کار نیز دوباره شکاف ایجاد شده را ببندید.

ورق گالوانیزه که در این نوع به کار می رود دارای ضخامت های متفاوت می باشد. البته نوعی از کانال های دیگری وجود دارند که برای موتورخانه ها و مکان هایی که با دمای بالا سر و کار دارند کاربرد دارند، این کانالها که به کانال جوشی معروف هستند، از ورق سیاه ساخته می شوند و وزن زیادی دارند و لذا هزینه نصب بالایی هم دارند. کانال اسپیرال نیز نوعی کانال فلکسیبل است که برای کانال کشی صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد اما باید دقت نمود که کانال اسپیرال تنها در نوع دایره ای یافت می شود. رعایت استاندارد به دلیل این است که عمدتا کانال ها زیر سقف کاذب قرار می گیرند و چون دیده نمی شوند از اهمیت بالایی برخوردار است و نیازمند این امر هست که به هنگام طراحی ساخت و نصب کانال باید از مشاورهای مجرب استفاده کرد تا بیشترین دقت را در کار انجام مبذول دارند تا شما از لحاظ مالی و زمانی متضرر نشوید. در محیط های صنعتی علاوه بر تهویه مطبوع باید تهویه صنعتی نیز انجام پذیرد بنابراین در بحث کانال کشی صنعتی باید سلامت کارکنان محیط و آسایش آن ها مورد نظر مهندس طراح قرار بگیرد تا آلودگی های محیطی از کارکنان دور شوند.

کانال ساز کولر، کانال ها را از نظر جنس به انواع مختلف گالوانیزه، پیش عایق، فلکسیبل یاهمان خرطومی، سلولزی و پلاستیکی دسته بندی می کند، که از میان جنس های مختلف آن میتوان کانال کولر پلاستیکی را به واسطه وزن سبک و کارایی بهتر از دیگر متریالهای کانالسازی ارجحیت داد. کانال کشی در فضاها، مکان ها و ساختمان های مختلف بسته به نوع کاربری دارای اشکال متفاوتی می باشد. بسته به شعاع این نوع زانویی ها تغییر جهت و حرکت ملایم هوا به تدریج انجام می گیرد. کانال کشی دارای یک قیمت ثابت نمی باشد زیرا کانال کشی ساختمان بسته به عوامل زیادی رنج قیمت متفاوتی را در بر می گیرد. گردش هوا توسط فن دستگاه انجام می گیرد. کانال کشی در ساختمان با استفاده از انواع مختلفی از کانال فلکسیبل انجام می گیرد. با ما تماس بگیرید یا درخواست خود را به صورت اینترنتی ثبت نمایید تا همکاران ما در محل حاضر و اقدام به کانالسازی با قیمت و کیفیت مناسب نمایند. برای اینکه افراد یک ساختمان در آسایش و رفاه زندگی کنند، نیاز به دمای متعادل دارند و همین امر نیز سبب شده است که امروزه افراد در ساختمان های مسکونی و حتی صنعتی خود، به دنبال اجرای بهترین و بی نظیرترین کانالسازی باشند تا بتوانند دما و رطوبت موجود در محیط مورد نظر خود را کنترل کرده و از بهترین سیستم هوارسانی استفاده کنند.

در فرایند کانال سازی بایستی یک سری از مهمترین محاسبات را با دقت انجام داد تا بتوان جریان هوای مورد نیاز را به بهترین شکل ممکن در ساختمان به جریان انداخت. اگر جنس کانال ساختمان مرغوب نباشد ممکن است در گذر زمان آسیب ببیند یا سوراخ شود و امر انتقال هوا به درستی ورت نگیرد. مطلوب شدن دمای محیط ها پس از کانال کشی کولر به ابعاد وحجم ساخته شده ی کانال کولر و چگونگی پخش هوا در محیط بستگی دارد، بدین ترتیب کارشناسان کانال سازی با توجه به مساحت و شرایط آب و هوایی هر یک از محیط ها ساخت کانال کولر را آغاز می نمایند. کانال کولر آبی باید متناسب با سرعت باد تنظیم شود. هر چه سرعت باد بیشتر باید به عایق کاری و کانال کشی نیز بیشتر توجه نمود. یکی از این استانداردها عایق کاری کانال می باشد. ابعاد و وزن مربوط به این کانال ها بسیار متفاوت بوده و شما می توانید با توجه به بودجه ی در اختیار خود، اقدامات مربوط به استفاده از این محصولات را انجام دهید. کانال فلکسیبل که در کانال کشی ساختمان مورد استفاده است می تواند به صورت های متفاوت مثلا با سطح مقطع گرد و یا مستطیل باشد که هر کدام از این شکل ها ویژگی و مزیت خود را به همراه دارند.

دیدگاهتان را بنویسید