کانال سازی، کانال سازی صنعتی با بهره مندی از تخصص و تجربه 16 ساله |

در برخی مناطق نیز طول کانال های انعاطاف پذیر بر مبنای الزامات یاد شده با محدودیت هایی برای کانال سازی همراه است. به طور کلی دلیل آن که در بسیاری از کدها و استانداردها استفاده از کانال های انعطاف پذیر در شبکه کانال سازی ساختمان محدوده شده است ایجاد اغتشاش در جریان هوای عبوری از کانال به دلیل شیارهای داخلی این دسته از کانال هاست که موجب می شود تا مقاومت نسبتا بالایی در مقابل جریان هوای عبوری ایجاد شود. کانال ها از نظر شکل هندسی به دو دسته کانال کولر اسپیرال (گرد) ، و کانال چهارگوش دسته بندی می شوند.قیمت پایین، طراحی آسان و سریع از ویژگی های کانال کولر چهارگوش می باشد، و همین موضوع باعث شده تا بیشتر از این مدل برای کانال کشی استفاده شود تا کانال های گرد.از مزایای مدل اسپیرال نیز می توان به کاهش صدا، ظاهر مستحکم و زیبا و اشغال فضای کم و همچنین باقی نماندن خاک و … گاهی اوقات کانال های چهار گوش خریداری شده به خوبی ساخته نشده اند و هنگامی که بخش انتهایی آن ها را در کانال سازی بر روی یکدیگر قرار می دهید و با چکش لبه های آن ها را می خوابانید یکی از دو انتهای کانال تاب بر می دارد.

البته بیشتر برای منازل مسکونی به علت پایین بودن قیمت از کانال های کولرچهار گوش استفاده می شود که باز هم باید به دست متخصصین کانال ساز و کانال کشی ماهر انجام شود چرا که حتی می تواند کانل کشی و کانال سازی غیر اصولی روی موتور کولر فشار بیاورد و باعث خرابی آن شود و راندمان سرمای کولر را کاهش دهد.در بیشتر مواقع هم دیده شده که به علت غیر اصولی کار کردن فنی کار، تقسیم باد کولر به مشکل خورده و در تمام نقاط باد کولر به صورت یکسان پخش نمی شود. البته بیشتر برای منازل مسکونی به علت پایین بودن قیمت از کانال های کولرچهار گوش استفاده می شود که باز هم باید به دست متخصصین کانال ساز و کانال کشی ماهر انجام شود چرا که حتی می تواند کانل کشی و کانال سازی غیر اصولی روی موتور کولر فشار بیاورد و باعث خرابی آن شود و راندمان سرمای کولر را کاهش دهد. شما در این صفحه می توانید هزینه حدودی کانال سازی و دریچه در قم را به طور حدودی ببینید، از تعداد سفارشات و متخصصین کانال سازی و دریچه در قم مطلع شوید، برخی از نظرات سایر کاربران درباره متخصصان کانال سازی و دریچه ببینید و پاسخ برخی سوالات پرتکرار خود درباره دریچه سازی و کانال کشی کولر در قم در انتهای صفحه بیابید.

علاوه بر متراژ، جنس مواد به کار رفته در ساخت انواع مدلهای مختلف یک کانال ، اجرت كانال ساز كولر تهران، هزینه ایاب و ذهاب جهت حضور به موقع در محل از فاکتورهای مهمی است که قبل از اقدام به کار باید به آنها توجه نمود. قبل از شروع به کانال سازی بهتر است محیط توسط یک کارشناس مورد بازدید قرار گرفته و نوع کانال کشی مورد نیاز توسط وی تشخیص داده شود و بعد از آن محیط را جهت تهیه شابلون و نقشه کار اندازه گیری می کنند علاوه بر آن محاسبه ابعاد زمانی لازم می شود که طراح بخواهد برای مثال یک مقدار هوا را در داخل کانال ها جابه جا کند که در این صورت نیاز به دانستن ابعاد دقیق کانال ها دارد و همچنین ممکن است بخواهد یک کانال مستطیل شکل را جایگزین یک کانال دایره ای کند که در این صورت مشخص است که اندازه کانال چهار گوش باید به اندازه قطر کانال گرد سابق باشد که این مساله مستلزم دانستن اندازه دقیق کانال دایره ای سابق است . البته اگر از قبل از خدمات فنی کارا استفاده کرده باشید متوجه خواهید شد که در مورد قیمت، جای نگرانی نیست چرا که فنی کارهای ما کارهای خود را با قیمت مناسب و کیفیت عالی به مشتریانمان ارائه می دهند.

اگر کانال سازی به درستی انجام نشود چه می شود؟ انتخاب متخصصان کانال کشی و دریچه سازی کولر در آچاره چگونه انجام میشود؟ کانال هوا بهطور کلی در دو نوع گرد و چهار گوش و با ورق گالوانیزه یا آلومینیوم ساخته میشود. دو راه وجود دارد: این انتخاب رو به عهده گروه پشتیبانی آچاره بگذارید تا اونها، فرد مناسب رو برای کار شما انتخاب کنند و یا 3 ساعت بعد از ثبت سفارش بر حسب گزینه هایی که از نیروهای متخصص برای شما اعلام میشه، یک فرد رو انتخاب کنید. 3. دریچهها همچنین به دو نوع دمپردار و بدون دمپر هم تقسیم میشوند (دمپر، قطعه و یا وسیله کنترل کنند عبور هوا و در نتیجه فشار هواست و انواع مختلفی دارد و از جنسهای مختلفی ساخته میشوند). هر جایی که لازم است تا دریچه کولر نصب شود می بایست انشعاب کانال کولر هم وجود داشته باشد. با توجه به فرا رسیدن روزهای سرد زمستانی، بسیاری از مردم به دنبال راهنمای اجرای کانال سازی مناسب در ساختمان مورد نظر خود هستند تا بتوانند از سیستم تهویه هوای مطبوع نهایت برخورداری را داشته باشند. کانال سازی و نمایندگی آبسال ایمیل: hasan. کانال سازی و دریچه در قم یکی از خدمات محبوب مشتریان آچاره است.

دیدگاهتان را بنویسید