هدایای تبلیغاتی 🎁 بهترین محصولات در سال 1400📅 با قیمت شگفت انگیز😍

هیچگاه از هدیه ای که به دوستان خود جهت پاس قدردانی می دهید برای مدیران شرکت ها استفاده نکنید، مگر اینکه هدیه ی با ارزشی را برای آنها در نظر گرفته اید. مهم نیست که چه میزان برای خرید هدیه خود هزینه کردهاید، گاهی هدایا برای یادآوری کسب و کار یا قدردانی به مشتریان داده می شوند. متقابلا وقتی شما هدیه کاربردی را به آنها هدیه می دهید، که همیشه همراه خود دارند و از آن استفاده ی زیادی می کنند، مطمئنا تبلیغات سودمندی برای کسب و کار و برندتان خواهد بود. هنگام ثبت سفارش سالنامه 1401 با پارامترهای مختلفی روبرو میشوید که باید قبل و بعد از چاپ آنها را مشخص کنید. از جمله محصولاتی که این فروشگاه ارائه می دهد شامل ابزارآلات، ارگانایزر، تقویم دیواری، تقویم رومیزی، جاسوئیچی، خودکار و روان نویس، دسته سالنامه، تقویم و دفتر تلفن، دسته ست مدیریتی، دسته هدایای تبلیغاتی خاص، دفتر تلفن، ساعت و ست رومیزی، ساک خرید فروشگاهی، سالنامه سلفون،سالنامه گالینگو، کتاب های نفیس، هدایای چرمی، هدایای تبلیغاتی، کاور سر رسید، فلاکس و لیوان و غیره می باشد. در ادامه ده تا از معروف ترین فروشگاه های هدایای تبلیغاتی داخل ایران را به شما معرفی می کنیم.

هدایای تبلیغاتی محصولاتی هستند که نشان و برند شما میتواند روی آنها چاپ یا طراحی شود تا برند شما همراه محصول که بعنوان هدیه به مردم میدهید همواره برای برند شما یک تبلیغ بحساب بیاید. طراحی سایت آنها نسبتا ساده است و خیلی از کاربران آن را نمی پسندند. هدیه تبلیغاتی مناسب مدیران| برای اطلاع از سایر هدایای تبلیغاتی میتوانید به سایت گروه خلاقیت دیدینو مراجعه نمایید. شما می توانید پس از دریافت کاتالوگ محصولات کد هدیه تبلیغاتی را در جستجوی سایت وارد کنید و اقدام به سفارش محصول مورد نظر خود کنید. شما می توانید به صورت حضوری نیز به این فروشگاه مراجعه نمایید و هدیه مورد نظر خود را تهیه کنید. حال که با مزیت هدیه تبلیغاتی آشنا شدید، در ادامهی مطلب انواع هدایای تبلیغاتی جدید را به شما معرفی میکنیم. یکی از قدیمی ترین و در عین حال با کیفیت ترین فروشگاه های لوازم اداری و هدایای اداری در ایران، فروشگاه هدایای اداری پیلاوران است. طبق تحقیقات به عمل آمده بیش از ۵۰ درصد مردم از کیسه های تبلیغاتی برای مصاف شخصی خود استفاده می کنند که همین آمار سبب میشود وجود این کیسه ها بسیار برای شرکت های تبلیغاتی و سازمان ها بسیار بااهمیت باشد. باید این نکته را در نظر بگیرید که هدایای تبلیغاتی از ابزارهای کارآمد به منظور جذب مشتری برای کسب و کار ها می باشد؛ شما با خرید و ارائه هدیه تبلیغاتی جدید و لوکس، علاوه بر ایجاد حس رضایتمندی در افراد آنهارا به استفاده از خدمات خود ترغیب می کنید.

به یاد داشته باشید مواقعی که تصمیم دارید برای مدیران شرکت ها هدیه ی چشمگیری ارسال کنید، ابتدا به این فکر کنید، که آیا آنها فقط مشتری شما هستند یا هدفتان جذب سرمایه جدید برای کسب و کارتان است! همان طور که سبک زندگی، نگرشها و تکنولوژی تغییر میکنند، بنابراین محصولات تبلیغاتی نیز با آنها هماهنگ میشوند. ارسال هدایای تبلیغاتی مفید برای مشتریان بر آنها تأثیر مثبت میگذارد و احساس ارتباط و رضایت را افزایش میدهد. در صورتی که تمایل دارید از هدایای ادارای برای برند خودتان استفاده کنید می توانید به فروشگاه پاپکو مراجعه نمایید. یک پوشش مات (رنگهای مات) میتوانند تقریباً به هر محصولی ظاهری زیبا، مرتب و لطیف بدهند که بسیار محبوب باشد؛ مانند استفاده از حصیر یا لیوان با تبلیغات مات رنگی که مشتری شما آن را دوست خواهد داشت. بسیاری از شرکتهای کوچک آرزو میکنند که تبلیغات بسیار گسترده ای در مقیاس بسیار بزرگی ایجاد کند و هزینه تبلیغات خودشان را افزایش بدهند. عطر و ادکلن ها تاثیر زیادی روی دوستان یا مشتریان معمولی دارند اما هدیه ای تاثیر گذاری مناسب مدیران نیست.

شما می توانید در این فروشگاه هدیه تبلیغاتی محصولاتی چون خودکار تبلیغاتی، قلم نفیس تبلیغاتی، هدایای تبلیغاتی دیجیتال و ست های تبلیغاتی ویژه مدیران را تهیه کنید. مانند لوازم دیجیتال که ماندگاری بالایی دارند، خودکارهای تبلیغاتی که معرف برند شما هستند و یا دفترچه های شب نما با روکش پلاستیک شفاف که ویژه ی برند شما طراحی شده باشند. بر روی بدنه آن ها نیز می توانید، شماره های تماس و پرسنال برند خود را درج کنید. تهیه کردن هندزفری، فلش و یا جدیدترین مدل دستبند هوشمند با حک نام تجاری شرکت روی بدنه ی آن، هر کدام از این محصولات اگر خلاقانه و مختص مخاطب تولید شوند، بهترین معرف خدمات شما خواهند بود، و جهت ارائه به مشتریان بالقوه زیبا و ماندگار تر از سایر هدایای تبلیغاتی هستند. همانطور که اشاره کردیم این محصولات تبلیغاتی خلاقانه، قطعا تاثیر زیادی بر ذهن مخاطب میگذارند و همچنین به حفظ محیط زیست هم کمک میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید