هدایای تبلیغاتی 🎁 بهترین محصولات در سال 1400📅 با قیمت شگفت انگیز😍

اگر قصد دارید برای اولین بار از یک هدیه تبلیغاتی استفاده کنید ، بهتر است درباره معنای آن بیشتر بدانید. یکی از بهترین فروشگاههای عرضه کننده هدیه تبلیغاتی، که این اقلام را با قیمت و کیفیتی مناسب به مخاطب عرضه میکند توکاگیفت است. خودکار با متریال و بدنه فلزی از خودکار پلاستیکی گرانتر بوده و حداقل قیمت آن به طور حدودی، ۶۵۰۰ تومان است. به عنوان مثال حداقل قیمت ماگ یخی با دسته ۱۶۵۰۰ تومان بوده و قیمت ماگ سرامیکی نیز حداقل ۳۳ هزار تومان خواهد بود. حداقل قیمت دفتر یادداشت آماده نیز در حدود ۱۵ هزار تومان است؛ طبیعی است که قیمت حداقل سفارش دفتر یادداشت با طرح اختصاصی و چاپ لوگو، کمی بیشتر خواهد بود. رنگ مغزی کاغذ تحریر سفید است و طرح سررسید را برای روی آن چاپ میکنند. ظاهر یک تأثیرگذار کوچک در شبکههای اجتماعی یک مزیت بزرگ برای هر شرکتی است که روی اقلام تبلیغاتی سرمایه گذاری میکند. هدایای تبلیغاتی (محصولات تبلیغاتی) شامل همه چیزهایی است که برند این شرکت در خود دارد. اگر یک شرکت یا سازمان بدون تحقیق در بازار از یک هدیه تبلیغاتی با اثرات کوتاهمدت استفاده کند و مشتریان علاقهای به ادامه استفاده از آن هدیه تبلیغاتی نداشته باشند، برند آنها بهزودی فراموش میشود.

این هدیه تبلیغاتی که نست به سایر هدایا گران قیمت تر محسوب می شود بهتر است که به مشتریان خاص خود دهید تا از آن لذت ببرند. به همین دلیل بعضی از هدایای تبلیغاتی موجود در لیست قیمت ندارند و استعلام روز هستند. عموما این دسته برای کارمندان، مدیران و .. مناسب است و با توجه به اینکه این دسته از افراد به دلایل مختلفی هدایای تبلیغاتی دیجیتال دریافت می کنند باید برای ماندگاری در ذهن آن ها انتخابی متفاوت کرد و از مناسب ترین انتخاب ها می توان به ست هدایای تبلیغاتی مدیریتی و اداری اشاره کرد. این شاید به دلیل عادت این افراد و یا اینکه فکر می کنند قیمت هدایای تبلیغتی کاهش پیدا می کند؛ این کار را انجام می دهند. قیمت حدودی ماگ و لیوان تبلیغاتی، بسته به متریالی که خواهند داشت متفاوت خواهد بود. شناخت مصرف کنندگان و مشتریان از اهمیت زیادی برخوردار است هرچقدر که بهتر بتوانیم مصرف کنندگان را بشناسیم تبلیغات بهتری هم خواهیم داشت. دوباره باید تاکید کنیم که برای بازاریابی و تبلیغات موثر، نیازی به خرید هدایای تبلیغاتی گرانقیمت ندارید. هدایای سازمانی نیز نوعی از هدایای تبلیغاتی می باشد که سازمان ها و ارگان های دولتی از آن استفاده می کنند.

اما عده ای از افراد این زمان را برای دادن هدیه تبلیغاتی استفاده می کنند. در اکثر مواقع زمانی که کادو ای رایگان به ما داده میشود، ناخوادآگاه به فکر جبران و تشکر از هدیه دهنده می افتیم. از گذشته تا به امروز استفاده از گیفت تبلیغاتی به عنوان روشی موثر و کارامد برای تشکر از مشتریان و همچنین کارمندان در شرکت ها محسوب میشده است، به طور غریزی زمانی که افراد هدیه و کادو دریافت میکنند، درصدد جبران آن هدیه و تشکر کردن از فردی که از او هدیه گرفته اند می افتند، به همین دلیل زمانی که شما از هدایای تبلیغاتی برای جذب مشتری استفاده میکنید، این فکر را در آنها ایجاد خواهید کرد تا مجددا از شما خرید کنند، علاوه بر این کادوهای تبلیغاتی میتوانند احساسی خوشایند و حسی مثبت در افراد ایجاد کرده و دید آنها را نسبت به برند شما تغییر دهند، حال در صورتی که هدیه ای ماندگار تهیه کنید، همیشه به یادگار باقی خواهد ماند و به نوعی تبلیغ غیر مستقیمی از برند شما خواهد شد. برای شما که به فکر تمایز هستید هدایای تبلیغاتی خاص را در نظر گرفتهایم. یکنواختی در تبلیغات باعث میشود تا مشتریان و مصرف کنندگان کمتر از یک محصول استفاده کنند اما هر چقدر که این تبلیغات را با تنوع و جذابیت بیشتر طراحی کنیم قطعا تاثیر بهتری روی فروش محصولات دارد.

روی این محصولات باید اسم شرکت و شماره تماس آن ثبت گردد تا تمامی بینندگان متوجه شرکت و محصولات آن شوند. گیفت تبلیغاتی با توجه به نوع شرکت و سازمان، فرهنگ و حتی آداب و رسوم هر منطقه می تواند متفاوت باشد. خصوصاً اگر اولینبار است که میخواهید به مناسبتی برای افرادی که مشتریان، حامیان، کارمندان یا همکاران شما هستند، هدیه ارسال کنید حتماً با متخصصان در این مورد مشورت کنید. با آگاهی از قیمت هدایای تبلیغاتی ارزان، شما میتوانید با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه، برای کمپین بازاریابی خود تعداد زیادی هدیه تبلیغاتی سفارش دهید. داستان هدایای تبلیغاتی صدرا از 19 سال پیش در حوزه تبلیغات و اقلام تبلیغاتی شروع شده است و اکنون تبدیل به یک مجموعه دار و مرجع آنلاين هدایای تبليغاتى خلاقانه شده که محصولات تبلیغاتی را با بهترین قیمت و کیفیت در سریعترین زمان برای مشتریان گرانقدر خود مهیا می نماید. یکی از زمینه تبلیغات که بسیار هم موثر می باشد استفاده از هدایای تبلیغاتی است.

دیدگاهتان را بنویسید