هدایای تبلیغاتی چیست؟

وی با اشاره به پیامهای هدفمند در دنیای دیجیتال، هدایای تبلیغاتی به والدین جدید و تلاش برای تبدیل متخصصان سلامت به پیامرسانان و مبلغان شیرخشک گفت: “همه جاشاهد بازاریابی تولیدکنندگان شیرخشک هستیم”. از خدمات چاپی که با دیجیتال انجام می شوند می توان به چاپ کاتالوگ، بروشور، کارت ویزیت، تراکت اشاره کرد. از مهمترین مزایای چاپ افست این است که کیفیت تصاویر در این چاپ بسیار بالا می باشد و تثبیت رنگ روی کاغذ را می توان داشت به این شکل که لیوانی که اول چاپ می شود با لیوانی که یک هزار بعد از آن چاپ می شود از نظر کیفیت چاپ یکسان است به همین دلیل یکی از پرکاربردی ترین روش های چاپ لیوان کاغذی می باشد. هدایای تبلیغاتی را می توان در زمینه ها و برنامه های مختلف استفاده کرد. بر اثر همین برداشت و انتظار ناصحیح از کارکردهای تبلیغات، متاسفانه برخی از سازمان ها و شرکت ها، با فشار بر رسانه های تبلیغاتی و بالاخص رسانه های شهری و ملی در تلاش هستند تا بیشتر از قبل بفروشند در حالیکه ابزارهای ارزان قیمت، موثرتر و ماندگارتری را در اختیار دارند که می توانند ضمن تاثیرگذاری بیشتر، به شکلی مداوم رشد صعودی فروش را تجربه نمایند.

دبیرکل سازمان بهداشت جهانی در بیانیه ای اعلام کرد: “گزارشهای جدید نشان میدهد که بازاریابی شیر خشک به صورت غیرقابل قبولی فراگیر، گمراه کننده و تهاجمی است”. چیزی که در درازمدت بتواند علاوه بر شخص گیرنده، بر افرادی که آن را مشاهده میکنند و میبینند، تأثیرگذار باشد، قطعاً نشان کسبوکار شما را در ذهن آنها تداعی خواهد کرد. کارشناسان از دیرباز از فواید شیر مادر برای سلامتی گفته اند و تاکید دارند که کودکانی که از شیر مادر تغذیه میکنند، سالمترند و در تستهای هوش بهتر عمل کرده اند. بیش از یک سوم زنان در این گزارش گفته اند که اعضای کادر بهداشت حداقل یک برند تجاری شیر خشک را به آنها توصیه کرده است. هدف از هدیه دادن این موارد این است که نام برند و اطلاعات شرکت را در مقابل دید مخاطب هدف خود نگه دارند. آیا در جستجوی یک راه برای افزایش فروش، تشویق کارمندان یا هدیه دادن به مشتریان هستید و به دنبال ایدههای تبلیغاتی جذاب میگردید؟ بنابراین استفاده از کارت هدیه بعنوان یک هدیه تبلیغاتی میتواند بسیار هوشمندانه باشد. وی افزود: “نخوابیدن نوزادان یا فرزندان برای والدین بسیار نگران کننده و آزارنده است و صنعت شیر خشک جهان از این موضوع سوء استفاده میکند تا به والدین بگوید راه حل مشکل شما پیش ما است”.

چاپ افست یا چاپ لیتوگرافی برای تیراژهای بالا به کار می رود و روشی مناسب برای چاپ انبوه می باشد. چاپ تامپو همانند چاپ سیلک کاربردی می باشد و اکثر کارخانه ها، تولیدی ها و تولید هدایای تبلیغاتی بصورت مستقیم یا غیر مستقیم با چاپ تامپو در ارتباط هستند. فروشگاه زمان اوران بزرگترین مجموعه در وب که نوآورانه ترین مقرون به صرفه ترین هدایای تبلیغاتی و تبلیغات برای ارگان ها و شرکت های تجارتی و عموم مردم ارائه میدهد. در چاپ تامپو در مصرف رنگ صرفه جویی شده و ازهدر رفتن رنگ جلوگیری می شود. این کشورهاکه هیچ مقررات و محدودیتی در باره مصرف شیر خشک ندارند. چاپ هدایای تبلیغاتی مانند : چاپ روی لباس، چاپ روی لیوان، چاپ لوازم التحریر، چاپ لوازم ورزشی، چاپ روی لوازم خانگی، چاپ روی ظرف یکبار مصرف، چاپ روی لیوان یکبار مصرف کاغذی و … معمولاً شرکت های تولید کننده مواد غذایی، لوازم آرایشی و بهداشتی، و… تهیه کردن هندزفری، فلش و یا جدیدترین مدل دستبند هوشمند با حک نام تجاری شرکت روی بدنه ی آن، هر کدام از این محصولات اگر خلاقانه و مختص مخاطب تولید شوند، بهترین معرف خدمات شما خواهند بود، و جهت ارائه به مشتریان بالقوه زیبا و ماندگار تر از سایر هدایای تبلیغاتی هستند.

با ارائه هدایای تبلیغاتی خاص به مخاطبان هدفتان پیشرفت کسب و کار خود را تضمین نمایید. به همین دلیل صاحبان کسب و کارهای مختلف در مناسبتهای گوناگون هدایای تبلیغاتی مناسبی را به مشتریان خود اهدا میکنند. اما انتخاب هدایای تبلیغاتی مناسب یک مسئله و ارسال آنها مسئلهای دیگر است؛ بهویژه در روزهای پایانی سال که ترافیک کاری در این مورد دوچندان میشود و ممکن است کسب و کارها را با مشکل مواجه کند. همچنین باید به شما بگوییم که استفاده از محصولات باکیفیت بالا و هدایای تبلیغاتی میتواند به شناخته شدن برند شما کمک کند. بسیاری از شرکت ها برای معرفی برند خود، آن را بر روی لیوان های کاغذی چاپ می کنند و بعنوان وسایل پذیرایی در همایش ها و کنفرانس ها مورد استفاده قرار می دهند. به نظر ما یکی از بهترین انتخاب ها به عنوان هدیه تبلیغاتی استفاده از گلدان های تبلیغاتی منحصر به فرد برای ارائه در رویدادهایتان هست زیرا مشتریان دوست دارند اینها را به خانه یا محل کار ببرند.

دیدگاهتان را بنویسید