فرماندار ری: به زودی مقصرین حادثه کانال آب ری ـ ورامین مشخص میشوند – ایسنا

توکلی ادامه داد: فرمانداری ری همواره آمادگی خود جهت تأمین اعتبار بخشی از اجرای طرح در محدوده عباس آباد و خاورشهر را بدلیل اینکه وزارت نیرو در بیش از چند دهه اعتبار لازم را تامین نکرده اعلام کرده است اما متأسفانه آب منطقهای طرح مصوب اجرایی را ارائه نکرده است. فرمانداری ری همواره آمادگی خود جهت تأمین اعتبار بخشی از اجرای طرح در محدوده عباس آباد و خاورشهر را بدلیل اینکه وزارت نیرو در بیش از چند دهه اعتبار لازم را تامین نکرده اعلام نموده، اما متأسفانه آب منطقه ای طرح مصوب اجرایی را ارائه نکرده است. اگرچه به این نکته بسیار مهم نیز می بایست توجه کرد که کلیه اقدامات باید با طرح فنی تایید شده توسط آب منطقه ای تهران انجام شود و فرمانداری ری صرفاً جهت تأمین بخشی از هزینه مالی اجرای طرح می تواند مشارکت داشته باشند. اقراریان در ادامه تذکر خود به موضوع برداشت ها از معادن اطراف کوه بی بی شهربانو اشاره کرد و افزود: این تذکر مربوط به بنیاد مستضعفان است با توجه به این که سیمان تهران در مجاورت شهر تهران قرار گرفته برداشت از معادن اطراف کوه بی بی شهربانو تخریب و آسیب های زیست محیطی را ایجاد کرده، لذا بنیاد مستضعفان باید به این موضوع ورود پیدا کند و در تعامل با شهرداری تهران این محل را که متاسفانه به محدوده ای برای بروز آسیب های اجتماعی بدل شده در کار ویژه ای به مجموعه ای تفریحی برای خروج از وضعیت موجود تبدیل کند.

توکلی کجانی با اشاره به جلسات متعدد و پیگیریهای انجام گرفته گفت: دی ماه گذشته در آخرین جلسهای که در رابطه با پیگیری این موضوع با حضور مسؤولان مربوطه در فرمانداری ری تشکیل شد، مقرر گردید شرکت آب منطقهای تهران طرح پیشنهادی خود را ارائه دهد. حسین توکلی در گفتوگو با ایسنا، در تشریح روند ایمن سازی کانال آب ری-ورامین درپی حادثه سقوط منجر به فوت کودک ۶ساله به کانال انتقال آب در پنجم اسفندماه گفت: دستگاهها بر اساس مسؤولیتی که دارند باید در این حادثه پاسخگو باشند، هر شخص و دستگاهی که نسبت به ایمن سازی این مسیر و به خطر انداختن جان انسانها کوتاهی کرده است باید پاسخگوی عملکرد خود باشد که با ورود مدعی العموم به این پرونده به زودی مقصرین اصلی و افرادی که ترک فعل داشتهاند مشخص خواهند شد. به گزارش خبرگزاری موج، مهدی اقراریان در جلسه علنی امروز شورای اسلامی شهر تهران با اشاره به گزارش شربیانی دیگر عضو شورای اسلامی شهر تهران در خصوص بروز حادثه تلخ غرق شدن کودک ۶ ساله در کانال آب ری در محدوده عباس آباد گفت: روز چهارشنبه به همراه شهردار منطقه ۲۰ و دادستان در محل وقوع این حادثه حاضر شدیم و با توجه به این که این محدوده در حریم و خارج از محدوده شهرداری تهران است با دو مشکل مواجه هستیم.

وی ادامه داد: در وهله اول آب منطقه ای پس از این که پساب وارد این کانال می شود برای ایمن سازی کانال اقدامی را انجام نداده و در وهله دوم این آب برای کشاورزی مورد استفاده قرار می گیر د که مشکلاتی را برای شهروندان تهرانی ایجاد می کند. برای اینکه افراد یک ساختمان در آسایش و رفاه زندگی کنند، نیاز به دمای متعادل دارند و همین امر نیز سبب شده است که امروزه افراد در ساختمان های مسکونی و حتی صنعتی خود، به دنبال اجرای بهترین و بی نظیرترین کانالسازی باشند تا بتوانند دما و رطوبت موجود در محیط مورد نظر خود را کنترل کرده و از بهترین سیستم هوارسانی استفاده کنند. در این حوزه نسبت به سال گذشته افزایش صد در صدی اقدام و عملیات حوزه حریم شهر تهران را شاهد بوده ایم. متخصصین کانال کشی و دریچه و کانال ساز کولر احمدی در تهران این امکان را دارند که به صورت اینترنتی به اطلاعات و شماره تلفن و حتی قیمت و اجرت کار آن ها دسترسی پیدا کنید و بعد از ثبت سفارش آن ها برای ارائه خدمت در محل مورد نظر شما و ساختمانی که می خواهید نسبت به نصب کانال کشی و کانال سازی کولر تهران برای آن اقدام کنید، اعزام شوند.

FPM واحد سرعت هوا (فاصلهای که در واحد زمان طی میکند)، اغلب به صورت فوت در دقیقه (foot per minute) بیان میشود. در کلیه دستگاه های تهویه از نظر حرارت و برودت، رطوبت و فیلتراسیون جریان هوا شرایط مطلوبی را به خود گرفته و به وسیله کانال های انتقال هوا به قسمت های مورد نظر منتقل می شود. کانال سازی ، قیمت کانال سازی ، اجرای کانال سازی ، کانال ساز ، دریچه سازی ، قیمت دریچه سازی ، کانال سازی خانگی ، کانال سازی صنعتی ، کانال سازی ساختمان ، کانال کشی ، کانال کشی کولر ، هواکش صنعتی ، هواکش های صنعتی ، کانال گرد ، کانال اسپیرال ، کانال چهار گوش ، لوله فلکسی ، لوله عایق ، دریچه کولر ، دریچه تنظیم هوا ، شوتینگ زباله ، اجرای شوتینگ زباله ، مجری شوتینگ زباله ، دودکش آشپزخانه ، دودکش رستوران ، لوور هوا رسان ، لوور هوا رسان پشت بام ، دریچه داکت اسپیلیت ، دریچه دهش ، دریچه مکش ، دریچه دهش و مکش هوا ، دریچه دسترسی فنکوئل ، دریچه گریل ، دریچه هوارسان ، لور هوارسان ، لوور هوارسان ، شوت زباله ، دریچه اسلات ، دمپر ، کلاهک دمپر ، کلاهک پشت بام شومینه ای ، لوله خرطومی هوا ، لوله فلکسیبل هوا ، انتقال هوا ، لوله انتقال هوا ، هود صنعتی ، ساخت هود صنعتی ، فایر دمپر ، اجرای فایر دمپر ، دمپر بین کانالی ، دریچه بازدید ، سیستم تفکیک زباله ، دریچه خطی ، کانال از پیش عایق ، اتصالات کانال سازی ، دریچه رفت ، دریچه سقفی ، دریچه آرمسترانگکانال سازی امری لازم و ضروری در جهت تبادل و هدایت هوای سرد و گرم در داخل ساختمان ها ، اماکن عمومی ، کارخانجات و آشپرخانه های صنعتی با استفاده از ورق های آلومینیومی و گالوانیزه است.

دیدگاهتان را بنویسید